kiscim4117

Újabb lendvai íjászsiker

aa sport ij32171A hétvégén Mután szerveztek 3D íjászversenyt, amelynek keretében a szlovén 3D kupáért versenyeztek. Ezzel egy időben zajlott a Jadran 3D Kupa 2017 utolsó versenye is. A megmérettetésen 34 klubból 134 íjász vett részt Szlovéniából és Horvátországból. A Lendvai Íjászklub tagjai három érmet szereztek.
aa sport ij32172A tagok férfi kategóriájában, a vadászreflex versenyszámban a következő eredmények születtek: 1. Cseh Gyula (397 kör), 3. Horvat Kristijan (386 kör), 5. Magyar Daniel (312 kör). Női kategória: 4. Horvat Sonja (162 kör). A veteránok kategóriájában, a vadászreflex versenyszámban 7. Flisar Tomaž (161 kör), vadászcsigás versenyszámban 2. Štuhec Bojan (389 kör). Az összetett íj versenyszámban Kuzma Kristijan (421 kör) 15. lett. Horvat Kristijan a Jadran 3D Kupa 2017 összesített versenyén aranyérmet szerzett.