Lendva
2018. 11. 15..
kiscim4618

Eredményes cselgáncsszereplések

sport judo43181A Lendvai KBV növendékei szombaton a bosznia-hercegovinai Bihačban szerepeltek a 7. Nemzetközi Una Kupán. A 12 éves korosztályban ezüstérmet szerzett Horvat Veronika (44 kg), Sep Sara (48 kg), Škraban Lana (52 kg) és Rok Mujdrica. Bogdan Štefan (30 kg) a tornán hetedik lett.

sport judo43182Míg a KBV tagjai idegenben gyűjtögettek tapasztalatokat, a Lendvai Judo Klub a 9. Nemzetközi Beltinci Kupán szerepelt. A négy korosztályban folyó versenyen a 12 éveseknél Tkalec Vanesa (52 kg) második lett, Čeleš Gal (38 kg) és Gabor Ria (40 kg) harmadik, Čeh Jakob (32 kg) és Čeh Jure (46 kg) pedig ötödik. A tízéveseknél Biro Jure, Horvat Daša, Kardoš Lea Luna és Horvat Neža a döntőben maradt alul, Horvat Domen Tian pedig a dobogó legalsó fokára állhatott.