Lendva
2018. 12. 06.
kiscim4918

A legfiatalabbak sikerei

sport legfiat49181A Petesházi Coal Sportlövészeti Egyesület legfiatalabb versenyzői a hétvégén Juršincin versenyeztek, ahol a 3. Mikulás Kupát szervezték meg.

sport legfiat49182A négy versenyző fiatal közül a legjobb eredményt az idősebb korosztályban Galambos Milan szerezte meg, aki tíz ponttal maradt el az első helyezett Kralj Niktől (Kisovec) és két körrel előzte meg a harmadik Dogša Jant (Kovinar Ormož). Csapattársa, Bogar Palnec Marc 14., Vugrinec Vito 18. lett. Csapatban a hármas az ötödik helyet szerezte meg.

A legfiatalabb mezőnyben Galambos Greta gyengébben indította a versenyt, majd a második fordulóban belehúzott és 166 körrel a negyedik helyen zárta a küzdelmet, legyőzve legnagyobb vetélytársát, Vočanec Oliviát (Kovinar Ormož). Galambos dobogós helyezése két körön múlt.