42. szám
2020. 10. 22.
kiscim4220

Nyolcgólos döntetlen: NK Roltek Dob – Nafta 1903 4:4 (2:2)

dob nafta39202A Nafta 1903 a múlt héten elszenvedett első veresége után a Roltek Dob csapatánál vendégeskedett. A nyolcgólos meccsen értékes pontot szereztek, hiszen a hazaiak uralták a találkozót, szinte végig vezettek és a második félidőben kétgólos előnyük is volt már.

dob nafta39201A lendvaiak mestere meglepetésre kihagyta a kezdőből Oštreket, Meshackot és Židant is. A találkozó első gólját Petrovič szerezte a 15. percben, majd Vinko egyenlített a 31. percben, ám két perc múlva ismét vezetett a Dob Petrovič második találatával, amelyet az első félidő vége előtt Paku dolgozott le. A második játékrészben előbb az 52., majd a 62. percben is betaláltak a házigazdák Zenković és Markuš révén, s úgy nézett ki, zsinórban második bajnoki meccsét is elveszítik a kékek. A hátralevő fél órában azonban előbb a padról beálló Meshack (74.), majd a szintén csere Oštrek is bevette a kaput (79.), így a végeredmény 4:4 lett. A Nafta 1903 ezzel a tabella ötödik helyén áll, a következő fordulóban a Jadran Dekani csapatát fogadja majd Lendván, akik a bajnokság sereghajtó helyén állnak.

A mérkőzés helyszíne: Športni park Dob

Játékvezetők: Vivod Dejan, Klančnik Tomaž, Horvat Denis

Szövetségi ellenőr: Hotko Viktor

NK Roltek Dob: Čretnik, Avbelj, Šipek, Markuš, Račić, Petrovič, Femec (Tubić 69.), Zenković (Hren 69.), Jugovar, Rems, Vrhovnik; edző: Simon Sešlar

Nafta 1903: Raduha, Pirtovšek (Rebernik 58.), Bolla, Haljeta, Bizjak, Körmendi (Židan 69.), Novinič, Szabó (Oštrek 58.), Paku, Pirtovšek, Vinko (Meshack 58.); edző: Dončič Dejan

Gólszerző: Petrovič (15., 33.), Zenković (52.), Markuš (62.); Vinko (31.), Paku (42.), Meshack (74.), Oštrek (79.)

Sárga lap: Hren, Rems; Pirtovšek, Bolla, Meshack